Z uwagi na aktualne wydarzenia, Wspólnota zawiesza spotkania modlitewne
w Kaplicy Matki Bożej w Newcastle upon Tyne.
Do odwołania

Modlitwa uwielbienia Pana w naszej parafii, odbywa się w Kaplicy Matki Bożej w Newcastle, w drugą i czwartą niedzielę po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich w imieniu Wspólnoty „Strumienie Wody Żywej”. Wspólnota jest otwarta na każdą osobę, która pragnie wylać swoje serce przed Bogiem, pogłębić z Nim relację i razem kroczyć w uwielbieniu na większą Chwałę Pana.

Pytania proszę kierować pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ogólny Plan Spotkań:

• Pierwsza Niedziela miesiąca - Adoracja Najświętszego Sakramentu (po Mszy wieczornej)
  • Durga Niedziela miesiąca - Uwielbienie (po Mszy wieczornej do ok 20.00)
  • Trzecia Niedziela miesiąca - spotkanie formacyjne (po Mszy wieczornej)
  • Czwarta Niedziela miesiąca - Uwielbienie (po Mszy wieczornej do ok 20.00)
  • Piąta Niedziela miesiąca (wrzesień, marzec) - spotkanie przy kawie (po Mszy wieczornej)

Okres Wielkiego Postu

Wspólnota Strumienie Wody Żywej chce zaprosić Was do postu w intencji Wspólnoty (wynagrodzenie Bogu za grzechy i zaniedbania wspólnoty). Każdy, kto chciałby poświęcić w ten szczególny sposób, choć jeden dzień dla Wspólnoty, będzie mógł  dopisać się na poniższą listę (kontakt Michał Czyżewski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)  . Forma postu jest indywidualna i dowolna.

Dwie osoby podjęły post za wspólnotę na cały okres wielkiego postu.

Post Marzec

Post Kwieciń

Grafik Lektorów i Kantorów na godz. 18.00 Newcastle (Kaplica Matki Bożej)

Osoby chętne do posługi prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytania 2